Pierścionek zaręczynowy ze złota z surowym diamentem
P6a
kolekcja: pierścionki

Pierścionek z białego złota
z surowym diamentem w złotej oprawie

surowe diamenty są niepowtarzalne, nie da się zatem zamówić pierścionka z identycznym kamieniem jak na zdjęciuJedyny wybór to odcień – jaśniejszy lub ciemniejszy

Cena 1850 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
13 55
Pierścionek zaręczynowy z białego zota z surowym diamentem w oprawie ze złota próby 585 (14k).

Kolor surowego diamentu to różne odcienie szarości, oprawa z żółtego złota próby 585 (14k), szyna pierścionka wykonana z młotkowane palladu, pierścionek wykonany z palladu, metalu szlachetnego należącego do grupy platynowców, pallad ma wszelkie właściwości innych metali szlachetnych np. złota. Zastosowany pallad próby 500 ma dodatki stopowe srebro i miedź. Szyna ma średnicę około 3 milimetrów wewnątrz lekko wy płaszczona, możliwa jest także inna faktura np. poler, satyna, wariatka. Wszystkie pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane z zastosowaniem najlepszych komponentów, Wewnątrz pierścionków grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu krojów czcionki, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca. Podana na stronie cena zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie.

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 11.04 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie.