Pierścionek z granatem
P29
kolekcja: pierścionki

Pierścionek z żółtego złota
z granatem o średnicy 4,0 mm

Cena 1700 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
48 54
Piękny i prosty pierścionek z granatem

Pierścionek został wykonany na zamówienie dla osoby lubiącej prostotę. I taki właśnie jest, piękny, naturalny granat oprawiony w żółte złoto tworzy piękną całość. Taki pierścionek może tak naprawdę być z dowolnym kamieniem, jego subtelna oprawa sprawia, że całość wygląda bardzo surowo. Ta skromna realizacja, o ile tylko szerokość szyny pozwoli może zostać ozdobiona osobistym grawerunkiem.
Do pierścionków wprawiamy kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Klienci mogą także zamawiać inne kamienie. Standardowo do pierścionków wprawiamy brylanty o jakości H/SI, Podana na stronie cena zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie, Wszystkie pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.
 Cena za pierścionek może ulec zmianie zgodnie ze zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Pierścionek wykonano ze złota próby 585.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza firma przyjmuje i realizuje wszystkie zamówienia. W celu umówienia się z przedstawicielami prosimy o bezpośredni kontakt - w zakładce "gdzie zamówisz".