Pierścionek z palladu z dwoma tanzanitami
P26
kolekcja: pierścionki

Pierścionek z palladu
dwa tanzanity
faktura poler

Cena 3450 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
46 55
Oryginalny pierścionek w formie kokardy

Pierścionek jest wykonany z palladu, a dwa tanzanity tworzą kokardkę. To bardzo piękny projekt stworzony na specjalne zamówienie. Do takiego modelu można wprawić każdy kamień, który spełnia warunek posiadania odpowiedniego szlifu. Standardowo do pierścionków wprawiamy brylanty o jakości H/SI. Wszystkie pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Wewnątrz pierścionków grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu krojów czcionki, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca.
Wielkość kamieni ograniczone są ich grubością: właściwie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
 Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie.

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 11.04 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie.