Złote obrączki ślubne z drewnem i trzema brylantami
J7
kolekcja: obrączki ślubne

Obrączki z żółtego złota
z hebanem
trzy brylanty o średnicy 1,5 mm
faktura satyna

Cena ok. 4220 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
33 322
Obrączki z żółtego złota z hebanem

wprawione trzy brylanty o średnicy 1,5 mm, drewno zostało specjalnie wybrane po selekcji różnych gatunków, heban należy do najtwardszych i najwytrzymalszych gatunków, Jest ciemno zabarwione lub czarne, twarde, ciężkie, trudno łupliwe, ciekawostką jest że czarna jest tylko wewnętrzna część przekroju pnia drzewa, zewnętrzna warstwa jest biała. Brzegi obrączki wykonane ze złota muszą ze względów technologicznych mieć szerokość ok 1 milimetra, w tym przypadku kamienie nie są oprawione w drewnie ale w jednym z poszerzonych brzegów obrączki damskiej, W obrączki wprawiamy kamienie- mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy a także staramy się spełniać życzenia Klientów dotyczące innych kamieni, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia
Wielkość kamieni w obrączkach jest ograniczona ich grubością, brylanty mają ściśle powiązaną średnicę z wysokością, poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz ani do wewnątrz obrączki. Do oprawienia brylantu o średnicy 1,5 milimetra wymagana się grubości obrączki 1.1 milimetra więc spokojnie mieści się w naszym standardzie grubości, średnica brylantu 2,0 milimetrów wymaga grubości obrączki 1,4 milimetra, w sumie w wygodnej do noszenia obrączce o grubości 1,7 – 1,8 milimetra można oprawić brylant o średnicy 2,5, milimetra tj około 0,055 ct, proszę pamiętać, że ze zwiększającą się grubością wzrasta cena samych obrączek, podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 ( 14k). Brylant o średnicy 1,5 milimetra kosztuje 80 zł/sztukę.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza firma przyjmuje i realizuje wszystkie zamówienia. W celu umówienia się z przedstawicielami prosimy o bezpośredni kontakt - w zakładce "gdzie zamówisz".