Obrączki z platyny i złota
I18
kolekcja: klasyka

Obrączki z żółtego złota
i platyny
faktura drapana i poler

Cena ok. 5580 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
18 28
Platyna i złoto

Obrączki mogą różnić się od siebie. Tutaj klientka wybrała platynę a klient złoto żółte. Na zewnętrz na płaskiej powierzchni są zróżnicowane faktury – poler i drapana. 
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu krojów czcionki, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dowolnej długości. Należy pamiętać, im dłuższy tekst tym mniejsze będą literki. Istnieje też możliwość połączenia tej kolekcji z kolekcją „dotyk” , w każdym egzemplarzu obrączek można wewnątrz wygrawerować odciski palców. Wszystkie nasze obrączki maja minimalną grubość 1,3 milimetrów. Taka grubość gwarantuje dobrą wytrzymałość obrączek, jest wygodna w noszeniu. wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Platyna to metal szlachetny, ciężki ale i miękki - należy o tym pamiętać. Niestety dość szybko taka obrączka będzie nosiła ślady użytkowania. Podobny kolor do platyny, ale dużo większą wytrzymałość ma pallad, który bardzo polecamy.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza firma przyjmuje i realizuje wszystkie zamówienia. W celu umówienia się z przedstawicielami prosimy o bezpośredni kontakt - w zakładce "gdzie zamówisz".