Obrączki ślubne ze złota z brylantem i mapą świata
G10
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z białego złota
brylant o średnicy 1,5 mm
faktura satyna

Cena ok. 3450 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
9 23
Obrączki wykonano z białego złota próby 585, faktura satyna, profil w przekroju prostokątny, rozcięcie obrączek to łagodna linia dzieląca glob ziemski na dwie części, w damskiej obrączce wprawiono biały brylant 1,5mm.

Kolekcję Żebra Ewy wykonuje się robiąc jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Linię rozcięcia ustala się z Klientami i może mieć bardzo bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. łańcuch górski lub bieg rzeki. Tutaj Klienci – podróżnicy, wybrali zarys Beskidu Śląskiego. Powierzchnię obrączek zdobi mapa globu ziemskiego, a w miejscu Polski poprosili o wprawienie brylantu. Wiodącym profilem w Żebrze Ewy to przekrój prostokątny, mogą być również z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Rzadziej wybierane są dwustronnie zaokrąglone. Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: poler, po piłce, drapana, wariatka lub młotkowanie. Wewnątrz obrączek możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma rodzajami czcionek. Wprawiane są również kamienie: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Mogą być inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k). Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza firma przyjmuje i realizuje wszystkie zamówienia. W celu umówienia się z przedstawicielami prosimy o bezpośredni kontakt - w zakładce "gdzie zamówisz".