Obrączki ze złota białego i żółtego z kotwicą
E17a
kolekcja: ślad

Obrączki z białego
i żółtego złota
faktura po piłce

(inne ujęcie E17)

Cena ok. 3220 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
26 32
Obrączki wykonane są ze złota białego i żółtego próby 585, faktura po piłce, profil to prostokąt w przekroju, a ślad łączący te obrączki to kotwica, wewnątrz wygrawerowano linie papilarne.

W tych konkretnych obrączkach został wykorzystany motyw marynistyczny - kotwica; na damskiej „odciśnięta” jest męska obrączka. Kotwica z żółtego złota jest nalutowana na męską obrączkę z białego złota. Obie obrączki idealnie do siebie pasują. Obrączki te można wykonać również z różowego złota, palladu oraz z platyny. Ten wzór można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, drapana, młotek duży i mały. Wewnątrz obrączek wykonujemy dowolny grawer w jednym z wielu rodzajów czcionki, a także grawerujemy różne rysunki, linie papilarne Narzeczonych, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dowolnej długości. Na życzenie Klientów do obrączek wprawiamy różne kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Mogą to być również inne kamienie. Wielkość kamieni dostosowana do grubości obrączek, ponieważ właściwie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek. Zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14 k).

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 11.04 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie.