Obrączki ślubne z białego złota, kolekcja ślad
E10a
kolekcja: ślad

Obrączki z białego złota
faktura wariatka

(inne ujęcie E10)

Cena ok. 2850 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
14 33
Obrączki wykonano ze złota białego próby 585, faktura wariatka, profil w przekroju prostokątny, a linia rozcięcia obrączek to pojedynczy ząbek.

Obrączki te powstały w ten sposób, że zostały zlutowane ze sobą, a następnie rozcięte. Rozcięcie może być ostre, albo łagodne, za każdym razem jest inne i niepowtarzalne. To Klienci decydują o sposobie rozdzielenia obrączek. Minimalna grubość w tym wzorze to 1,4mm. Po rozcięciu damska obrączka została zwężona o ok. 0,5 mm. Z powodów technicznych nie robimy szerszych „śladów” niż 6 mm. Preferowany profil dla tych obrączek to przekrój prostokątny lub, z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę. Wybór profilu obrączek nie ma wpływu na cenę.Obrączki można wykonać również z żółtego lub różowego złota, palladu oraz z platyny. Ten wzór można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, drapana, po piłce, młotek duży i mały. Grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu krojów pisma, możemy także wygrawerować różne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dowolnej długości. Należy pamiętać, im dłuższy tekst tym napis będzie mniej widoczny. Na życzenie naszych Klientów do obrączek wprawiamy różne kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Klienci mogą zamawiać inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach jest dostosowana do grubości obrączek, ponieważ poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Powinne w całości mieścić się w obrączce. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek. Zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.


Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza firma przyjmuje i realizuje wszystkie zamówienia. W celu umówienia się z przedstawicielami prosimy o bezpośredni kontakt - w zakładce "gdzie zamówisz".