Obrączki ze złota z łacińską sentencją
C79
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
faktura drapana

Cena ok. 3480 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
67 91
ubi tu, ibi sum

Obrączki z oryginalnym napisem Ubi tu, ibi sum. Są w klasycznym kształcie soczewki z podrapaną powierzchnią. Obrączki te można wykonywać z złota białego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Preferowane wykończenie powierzchni tego modelu to oprócz drapania: poler, satyna i wariatka.
 Wewnątrz obrączek wykonujemy grawer dowolnego tekstu do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi rodzajami czcionki, mogą być własne rysunki, pismo, itp. 
Obrączki znajdujące się na powyższej fotografii wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki nie ulegną odkształceniu. Ten model obrączek możemy wykonać również o profilu z zewnątrz płaskim, wewnątrz z soczewką. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W takie obrączki można wprawić różne kamienie – oprócz białych, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość. Poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
 Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie.

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 11.04 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie.