Obrączki z żółtego złota
C68
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
faktura satyna

Cena ok. 3060 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
58 91
Obrączki z osobistym grawerem

Obrączki, które są skrojone dla konkretnej pary to chyba najpiękniejszy, osobisty przedmiot jaki możemy posiadać. Każdy z nas jest inny, dlatego też obrączki ślubne mogą różnić się od siebie. W tym przypadku para zamówiła obrączki z żółtego złota próby 585, ale z wygrawerowanymi motywami gór i morza. Teraz pozostaje nam tylko zgadywać, czy oboje lubią te miejsce, czy może jedno pochodzi z Tatr, drugie znad Bałtyku. Tego nie wiem, Klienci nie zawsze dzielą się wiedzą, dlaczego taki, a nie inny pomysł.
Z pewnością potrafimy wygrawerować nawet najbardziej osobiste napisy, intymne rysunku, własne pismo... i wiele innych. Ogranicza Państwa w zasadzie tylko wyobraźnia.
Takie Obrączki ślubne możemy też ozdobić kamieniami szlachetnymi, dysponujemy różnymi kolorami i kształtami. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 11.04 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie.