obrączki ślubne z konstelacją i odciskami palców
C58
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
brylanty biały i niebieski, szafir
o średnicy 1,3 mm oraz 2,0 mm
faktura wariatka

Cena ok. 3790 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
49 91
Obrączki z odciskami, kamieniami szlachetnymi i konstelacją

Obrączki z kolekcji dotyk są jednymi z najpopularniejszych wśród naszych klientów. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takie "klasyczne" obrączki z odciskiem linii papilarnych ozdobić kamieniami i np konstelacją gwiazd. Tutaj klienci zdecydowali się na piękne brylanty w kolorze niebieskim i białym, oraz na szafiry. Ten wzór obrączek można wykonywać ze złota białego, żółtego i różowego, palladu oraz z platyny. Jeśli Klienci mają takie życzenie wewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi krojami pisma, może być rysunek, własne pismo, itp. Również czcionki Tolkiena mamy w kilku krojach. Odciski palców są grawerowane ręcznie, ta technika wymaga dużej wprawy i umiejętności, odciski są trwałe i nie zbiera się w nich brud. Klienci robią je sami bezpośrednio na przygotowanych obrączkach specjalnym tuszem.
 Nasze obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. To gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą i będą wygodne w użytkowaniu. Obrączki wykonujemy w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska, natomiast wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiane mogą być różne kamienie – oprócz białych, również czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : właściwie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 11.04 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie.