Obrączki ślubne z tytanu i rózowego złota
C43
kolekcja: fantazja

Obrączki z tytanu
z paskiem różowego złota
faktura wariatka

Cena 2100 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
35 91
Obrączki wykonane są z tytanu z paskiem różowego złota próby 585

faktura to wariatka, profil wyoblony z zewnątrz i wewnątrz prostokątny.
Obrączki te można wykonywać ze kombinacji ze złotem żółtym lub różowym oraz ze srebrem.Wykończenie powierzchni może być w polerze, satynie, drapane i wariatka.
Wewnątrz obrączek można wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi krojami czcionek, może być rysunek, własne pismo, itp.
Obrączki znajdujące się na powyższej fotografii wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,6 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki nie ulegną odkształceniu. Ten model obrączek możemy wykonać o profilu z zewnątrz i we wewnątrz płaskim. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W nasze obrączki można wprawiać różne kamienie – oprócz białych, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z tytanu i ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 11.04 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie.