Obrączki ślubne ze złota z białym i czarnym brylantem
C37
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
brylant czarny i biały
o średnicy 3,0 mm
faktura po piłce

Cena ok. 5560 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
31 91
Obrączki wykonane są z żółtego złota o próbie 585

w męskiej w odcisku palca na zewnątrz obrączki wstawiony jest brylant czarny i w damskiej - biały o średnicy 3,0 mm w pęknięciu po skosie, wewnątrz znajduje się odcisk, faktura po piłce, profil – prostokąt w przekroju. Obrączki te można zrobić ze złota różowego albo białego, palladu i platyny. Mogą być użyte brylanty białe, czarne lub kolorowe, rubiny, szafiry i szmaragdy oraz inne kamienie, na życzenie Klientów, dostępne aktualnie na rynku. Wielkość kamieni ograniczona jest grubością obrączek, bowiem nie powinny wystawać ponad powierzchnię obrączki. Nasze obrączki mają minimalną grubość 1,3 mm. Pęknięcie po skosie może mieć różny kąt nachylenia, może być wykonane również w męskiej obrączce. Dodatkowo wewnątrz grawerujemy dowolne teksty – optymalna długość tekstu do 21 znaków. Do wyboru mamy wiele rodzajów pisma, można wygrawerować dowolny rysunek, odręczne pismo, itp. Te obrączki mogą mieć profil prostokątny lub płaską powierzchnię zewnętrzną i wyoblone wnętrze. Obrączki mogą być wykończone oprócz piłkowania (drobnego, średniego i grubego) innymi fakturami: poler, satyna, drapane, wariatka, młotkowane.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 29.03 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie Andrzej Bielak Inne Obrączki