Obrączki ślubne z różowego złota z sentencją
C30
kolekcja: fantazja

Obrączki z różowego złota
faktura satyna

Cena ok. 3060 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
27 91
Obrączki zrobione są z różowego złota o próbie 585

powierzchnia obrączek ozdobiona jest grawerem tekstowym na tle faktury satynowanej, w przekroju obie obrączki są prostokątne. Powierzchnię w tym konkretnym wzorze można wykonać w polerze, satynie lub wariatką. Wewnątrz obrączek również grawerujemy dowolne teksty do 21 znaków, albo – jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca - dłuższe. Dysponujemy szerokim wyborem krojów pisma, możemy także umieścić rysunki, odręczne pismo, itp.
Nasze obrączki robimy o minimalnej grubości 1,3 milimetrów. Jest to grubość, która gwarantuje wytrzymałość obrączek na odkształcenie i jest wygodna w noszeniu.
Obrączki możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę 
Wprawiamy kamienie- mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy, staramy się również spełniać życzenia Klientów dotyczące innych kamieni. Wielkość kamieni w obrączkach uzależniona jest od ich grubość. Poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani, na zewnątrz ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 11.04 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie.