Obrączki ślubne z tytanu z paskiem srebra i brylantami
C25
kolekcja: fantazja

Obrączki z tytanu
z paskiem srebra
6 brylantów o średnicy 1,5 mm
faktura satyna

Cena 2580 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
22 91
Obrączki z tytanu z paskiem srebra próby 925, w damskiej wprawiono 6 białych brylantów o średnicy 1,5 milimetra

faktura to satyna, profil prostokątny. Obrączki te można wykonywać z kombinacji złota białego, żółtego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Preferowane wykończenie powierzchni tego modelu to: poler, satyna i wariatka.
Wewnątrz obrączek wykonujemy grawer dowolnego tekstu do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi rodzajami czcionki, mogą być własne rysunki, pismo, itp.
Obrączki znajdujące się na powyższej fotografii wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,6 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki nie ulegną odkształcą. Ten model obrączek możemy wykonać również o profilu z zewnątrz płaskim, wewnątrz z soczewkę. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W takie obrączki można wprawić różne kamienie – oprócz białych, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością. Poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie.

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 11.04 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie.