Obrączki ślubne z białego złota z napisami
C24
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
napisy w różnych językach
faktura satyna

Cena ok. 3190 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
21 91
Obrączki z białego złota o próbie 585, z napisami w kilku językach „Kocham Cię”

faktura to satyna, grawer wklęsły, profil obrączek – prostokąt.Obrączki te można wykonywać ze złota żółtego lub różowego, palladu oraz z platyny. Proponowane wykończenie powierzchni dla tego modelu to również poler i wariatka.
Wewnątrz również można wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli pozwoli na to wielkość obrączek. Dysponujemy wieloma krojami czcionek, może być również rysunek, własne pismo, itp.
Nasza obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Daje to gwarancję, że obrączki się nie odkształcą. Ten model obrączek możemy wykonać również o profilu z zewnątrz płaskim, wewnątrz soczewkową. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
Do obrączek możemy na życzenie Klientów wprawiać kamienie – np. białe, czarne lub kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : właściwie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 11.04 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie.