Obrączki ślubne z żółtego złota niello
C15
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
niello
faktura satyna

Cena ok. 3100 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
15 64
Obrączki zrobione są z żółtego złota, próba 585

wzór wykonano w niello, faktura to satyna, w przekroju obrączki są prostokątne.
Niello to starożytna metoda zdobienia biżuterii. Wzór lub napis wyryty w złocie wypełnia się pastą złożoną z siarczków różnych metali, a następnie poddaje polerowaniu w celu uzyskania granatowego, czarnego lub szafirowo - czarnego rysunku, kontrastującego z tłem. Obrączki wykonujemy w 4 profilach: A - obrączki o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki na soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, warto nadmienić że profile obrączek nie maja wpływu na cenę. Na życzenie Klientów grawerujemy dowolne teksty do 21 znaków. Do wyboru mamy wiele fontów, wygrawerujemy dowolne rysunki, odręczne pismo, itp.
Minimalna grubość naszych obrączek to 1,3 milimetra. Taka grubość gwarantuje wytrzymałość obrączek na odkształcenie, jest wygodna w noszeniu. 
W obrączki zdobimy kamieniami- mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, również szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Staramy się również spełniać życzenia Klientów dotyczące innych kamieni, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. 
Wielkość kamieni w obrączkach jest ograniczona ich grubość, poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).