Obrączki ślubne z żółtego złota z brylantem
C14
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
brylant o średnicy 2,0 mm
odciśnięty między obrączkami
a następnie wprawiony w zawieszkę
faktura satyna

Cena ok. 3620 zł (bez łańcuszka)

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
12 92
Obrączki wykonane są z żółtego złota o próbie 585

faktura satyna, profil obrączek to soczewka na zewnątrz, wewnątrz są płaskie, biały brylant o średnicy 2,0 mm odciśnięty jest między obrączkami, a następnie wprawiony w zawieszkę również z żółtego złota. Obrączki można wykonać również z białego lub różowego złota, z palladu i platyny. Ten wzór można wykończyć różnymi fakturami: poler, satyna, wariatka, drapane, młotkowane.
Na życzenie Klientów grawerujemy dowolne teksty w jednym z wielu krojów pisma, możemy także wygrawerować dowolne rysunki, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy tekstów do 21 znaków. Wszystkie nasze obrączki maja minimalną grubość 1,3 milimetrów. Taka grubość gwarantuje dobrą wytrzymałość obrączek, jest wygodna w noszeniu.
Do dyspozycji są cztery profile: A. obrączki o przekroju prostokątnym, B. profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C. z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D. profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Wybór profilu obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiamy kamienie: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Klienci mogą także zamawiać inne kamienie, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. 
Wielkość kamieni w obrączkach jest ograniczona do ich grubości, poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki ,
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie, Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza firma przyjmuje i realizuje wszystkie zamówienia. W celu umówienia się z przedstawicielami prosimy o bezpośredni kontakt - w zakładce "gdzie zamówisz".