Obrączki ślubne z tytanu z paskiem białego złota i brylantami
C13
kolekcja: fantazja

Obrączki z tytanu
z paskiem białego złota
6 brylantów o średnicy 1,0 mm
brylant o średnicy 2,5 mm
faktura satyna

Cena 2700 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
11 91
Obrączki z tytanu z paskiem białego złota próby 585

w damskiej wprawiono 6 białych brylantów o średnicy 1,2 mm, w męskiej – 1 biały brylant o średnicy 2,5 mm, faktura satyna, profil prostokątny. Obrączki te można wykonywać ze kombinacji złota żółtego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Preferowane wykończenie powierzchni tego modelu to: poler, satyna i wariatka.
Wewnątrz obrączek można wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi krojami pisma, może być rysunek, własne pismo, itp.
Obrączki znajdujące się na powyższej fotografii wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,6 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki nie ulegną odkształcą. Ten model obrączek możemy wykonać o profilu z zewnątrz płaskim, wewnątrz z soczewkę. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W takie obrączki można wprawić różne kamienie – oprócz białych, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z tytanu z paskiem złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i troską o Państwa i nasze zdrowie do 11.04 ograniczamy działalność naszych Przedstawicielstw - w sprawie szczegółów prosimy dzwonić - wszystko wyjaśnimy. W razie pytań odnośnie obecnie trwających zamówień (przymiarek i odbiorów) prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem - ustali z Państwem najdogodniejsze rozwiązanie (np. wysyłkę kurierem na nasz koszt lub przełożenie odbioru czy miary). Obrączki, które czekają na wykończenie - zrobimy w umówionym z Państwem terminie. Nie będzie żadnych opóźnień. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ale zdrowie ma się tylko jedno - musimy teraz o siebie zadbać. Dużo spokoju Państwu życzymy w tym trudnym czasie.