Obrączki z palladu ręcznie grawerowane
C100
kolekcja: fantazja

Obrączki z palladu
ręcznie grawerowane
faktura poler

Cena ok. 3770 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
85 92
Palma na dłoni

Przy tej realizacji klientka zażyczyła sobie ręczny grawerunek z motywem roślinnym z palladu, tak też zrobiliśmy. Męska obrączka tylko w minimalnym stopniu nawiązuje do damskiej, ale i tak widać wyraźnie, że tworzą parę, jest ona również z palladu. Powierzchnia jest w polerze. Obrączki te można wykonywać również ze złota żółtego, różowego, białego oraz z platyny. Wewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi czcionkami, może być rysunek, własne pismo, itp. 
Nasze obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą i będą wygodne w noszeniu. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiamy różne kamienie – np. białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu 500.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza firma przyjmuje i realizuje wszystkie zamówienia. W celu umówienia się z przedstawicielami prosimy o bezpośredni kontakt - w zakładce "gdzie zamówisz".