Obrączki z różowego złota z ręcznie grawerowanym motywem róż
L1
kolekcja: mini

Obrączki z różowego złota
faktura wariatka i satyna

Cena 1380 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
1 4
Minimalizm

To obrączki minimalistyczne, stworzyliśmy je z myślą o parach, które lubią skromne symbole miłości. Takie obrączki można łączyć na palcu i wybrać np dwa różne rodzaje. Możliwe faktury to: poler, satyna i wariatka. 
Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy długości tekstu. Do wyboru mamy wiele rodzajów czcionek, możemy także wygrawerować rysunek, własnoręczne pismo, itd. Nie wykonujemy obrączek cieńszych niż 1,3 milimetra. To daje Klientowi pewność, że jego obrączki będą wytrzymałe, a przede wszystkim wygodne w noszeniu. Te obrączki robimy w jednym z 2 profili: A - płaski i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką zewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
Podana na stronie cena jest stała dla tego modelu w szerokości 1,3 mm. Cena złota ma związek ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że nasza firma przyjmuje i realizuje wszystkie zamówienia. W celu umówienia się z przedstawicielami prosimy o bezpośredni kontakt - w zakładce "gdzie zamówisz".